domingo, 17 de janeiro de 2016

J-live - Always Has Been (Vls) (2003)

Longevity , foi o primeiro single gravado pelo rapper/produto J-Live , no ano de 1995. Nesse Ep (Always Has Been) lançado em 2003 ,ele reuniou os seus primeiros singles , e tbm incluiu a faixa Schools In ,que não entrou no seu primeiro disco The Best Part (2001).
J-live é um grande representante do "The Real Hip Hop" , sou muito grato por ter assistido do SHOW de cara aqui no Rj.
Então é isso...só catar família !!


1 Longevity
2. Braggin' Writes
3. Can I Get It?
4. Hush The Crowd
5. Braggin Writes Domecracker Remix
6. Schools In

BAIXAR


LONGEVITY

Um comentário:

少年频道 2015 disse...

BURSA HABERLERİ

Bursa'da neler oluyor öğrenmek mi istiyorsunuz ? Bursa haberlerini takip edemiyor musunuz ? O zaman bu muhteşem site artık sizlerle.Sizde sitemiz olan haberlerbursa.blogspot.com adlı Web sitesine girerek an ve an Bursa hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceksiniz.

Sitemiz şık teması ve kolay kullanılabilir ara yüzü ile daima hizmetinizde olup içeriğinde sizleri rahatsız edici reklam vs bulunmamaktadır.Sitemiz aracılığı ile Haberler bursa alanından yararlanabilecek ve sizde Bursa'da yaşanan olayları kaçırmadan öğrenebileceksiniz.Bursa'da bugün ne oldu diye araştırmaya son ! Yapmanız gereken sitemiz kategorilerinden olan Bursa haberleri bugün kategorimize girerek Bursa'da neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sizde www.haberlerbursa.blogspot.com adlı Web sitemize girerek Bursa hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.Sitemize ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederiz.

Güncel haberleri ve son dakika haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.Bu gün bursada ne oldu güncel bursa habeer bursapor haberleri hepsini bu haber sitesinden ögrenebilirsiniz. 7 haber